Hurda Karşılığı Yıkım Firmaları

Hurda Karşılığı Yıkım

Hurda Karşılığı Yıkım, bir ücret talebi olmaksızın bina, Fabrika Yıkım gibi yapılardaki hurdaların yıkım karşılığında alınmasıdır. Yıkıma dair maliyeti sıfırlayan bir seçenek olan hurda karşılığı yıkım, belirli plan ve standartlar dahilinde gerçekleştirilir.

Bu kapsamda;
İlk olarak ücretsiz keşif çalışması yapılır, buradaki amaç yıkıma elverişliliğin belirlenmesi, çevredeki diğer yapı, vb. unsurların incelenmesi ve genel hatlarıyla Hurda Karşılığı Yıkım için gerekli planlamanın yapılmasıdır.
İzinler alınır,
Yıkım öncesinde elektrik, su, doğalgaz ve internet hatları kesilir,
Güvenlik şeridi ve güvenli bölge oluşturulur, olası risklere karşı önlemler alınır,
Geri dönüştürülebilir malzemeler kaldırılır,
Yıkım sağlanır,
Hafriyat taşınır, çevre temizliği ve diğer süreçlerle Hurda Karşılığı Yıkım tamamlanır.

Depreme karşı dayanıksız, hasarlı, zayıflamış, eski ve artık kullanım dışı olan, güvenlik seviyesinin düşük olduğu kötü görünümlü binaların kentsel dönüşüm odaklı yıkımı gerekebilir. Ayrıca âtıl durumdaki bina, kaçak, izinsiz yapılar ve yarım kalan inşaatların yıkılarak uygun projelerin hayata geçirilmesi amaçlanabilir. İşte bu noktada Yikimcim.com; deneyimli ekibi, teknolojik gücü, her projeye uygun makineleri, araçları ve sektördeki tecrübesi ile hangi büyüklükte olursa olsun yapıların hurda karşılığı yıkımı alanında Türkiye’nin lider markaları arasındadır.

Kaliteye dair yüksek beklentilere yanıt veren Yikimcim.com, Hurda Karşılığı Yıkım projelerini gerçekleştirirken aynı zamanda yetkin iş gücü, her ölçekteki araç ve makineleri ile sürprizlere yer bırakmaz. Hurda Karşılığı Yıkım işlemi kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlanır.

Hurda Karşılığı Bina Yıkım

Hurda Karşılığı Bina Yıkım, ücretsiz bir işlemdir. Süreç dahilinde hurdalar alınır. Kademeli ve sistematik bir ilerleyiş iş akışının temelini meydana getirir.
Geri dönüşüme uygun küvet, lavabo gibi ürün ve malzemeler de yıkım hizmeti kapsamında katma değer sunar, değerlendirilir. Birçok ürün ve malzeme, çevreye dost bir anlayışla yeniden kullanılır.

Yıkım aşamasında uygun araç ve makineler hizmete alınır. Bu aşamada gürültü, toz, etraftaki binaları etkileyebilecek titreşimler, etrafa sıçrayabilecek parçalar, kontrolsüz çökme gibi durumlar detaylı planlama ile önlenir ya da minimize edilir.

Çevresel etkileri, izinler ve yasal mevzuatı asla gözardı etmeyen Yıkım Hizmeti; resmi bildirimler, gerektiğinde asbest azaltma, yer altındaki depolama tanklarının ve varsa tehlikeli maddelerin çıkarılmasını da içerir. Özel dikkat isteyen koşullar değerlendirilir ve güvenli bir yıkım için gerekli tüm şartlar özenle sağlanır.

Hurda Karşılığı Yıkım Maliyeti

Hurda Karşılığı Yıkım Maliyeti

Bu işlem, planlama, yıkım ve hafriyatın taşınmasına kadar ki tüm süreç için herhangi bir ücret talebi gerektirmez. Binaların yanı sıra öğrenci yurdu, inşaat, depo, okul, iş yeri, alışveriş merkezi gibi farklı türdeki yapılar için sıfır maliyetli ve hızlı bir çözümdür.

Yıkım, eğer fabrika ve büyük ölçekli diğer yapılar söz konusu değilse kısa sürede tamamlanır. Fabrika gibi karmaşık yıkım aşamaları gerektiren yapılarda detaylar ve takvim değişmektedir.

Hurda Karşılığı Yıkım ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve sorularınız için bizimle şimdi iletişime geçiniz. Tüm sorularınıza yanıt bulacağınız uzmanlarımız size bir telefon veya e-posta kadar yakın.

Hurda Karşılığı Yıkım ile ilgili daha detaylı bilgi için;