Moloz ve Hafriyat Firması

Moloz Atma ve Hafriyat

Yönetmelikle açıkça belirlenmiş teknik ve idari kapsamdan hareketle inşaat ya da tadilat sonucu oluşan atıkların bulunduğu ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Genel itibarıyla atıklar geçici olarak toplanır, muhafaza edilir, taşınır, mümkünse geri kazandırılır ve en nihayetinde bertaraf edilir. Bu noktada Moloz Atma ve Hafriyat Taşıma Hizmetine ihtiyaç duyulur.

Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gibi bir dizi yönetmelikle çizilen yasal çerçeve kapsamında aşağıda sıralana atık türlerinin bulundukları alandan uzaklaştırılması sağlanır.

Hafriyat toprağı: Arazideki İnşaat Kazısı ile ortaya çıkan toprak,
İnşaat atıkları: Bina, site, iş yeri, tesis, fabrika, köprü, okul, hastane, yol vb. yapımı ile birlikte çıkan atıklar,
Yıkıntı atıkları: Bina, site, iş yeri, tesis, fabrika, köprü, okul, hastane, yol vb. yapıların tadilatı, yenilenmesi, yıkımı ya da afet sebepli çıkan enkaz ve atıklar,
Tehlikeli inşaat ve yıkıntı atıkları:İnşaat ve yıkıntı atıkları içerisindeki asbest, kurşun, florasan, kimyasal madde, zararlı madde, boya, vb. tehlikeli atıklar.

Yikimcim.com, sahip olduğu teknoloji, deneyimli ekip ve tecrübesi ile Moloz Atma ve Hafriyat İşlerinde Türkiye’nin lider markaları arasındadır. Profesyonel iş gücü, yüksek teknolojiye sahip her ölçekteki araç ve makineleri ile sürprizlere asla yer bırakmaz. Belediyelerin kontrolünde yasal mevzuata uygun anlayışla, güvenlik ve sağlık koşullarını dikkatle önceliklendiren, zamanında ve ekonomik çözümler sunar.

Moloz Atma

Atıkların içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek maddeler, malzemeler olabilir. Çevreye zarar verir. Koku yapabilir. Ortak yaşam kurallarına aykırı olduğu ve görüntü kirliliğine neden olduğu için bölge sakinlerinin tepkisini çeker. Yasal değildir. Moloz Atma ihtiyacı elzemdir.

İşte bu nedenlerle Moloz Atma ve Hafriyat Hizmetlerimizi tercih ederek atıkları kısa sürede ve güvenli bir şekilde bulunduğu yerden uzaklaştırabilirsiniz.

Moloz Atma ve Hafriyat Kaldırma Şirketi

Moloz Atma ve Hafriyat Kaldırma

İnşaat ya da tadilat sonucu ortaya çıkan Moloz Atma ve Hafriyat Kaldırma işlemi deneyimli ekibimiz ve geniş makine parkurumuzla kısa sürede gerçekleştirilir. Bu noktada alçı, beton, şap kırım, tezgâh, parke, mermer, duvar, molozları adresinizden çuvallı veya çuvalsız şekilde alınarak uygun sahalara dökülür.

Moloz atma ve Hafriyat Kaldırma ihtiyaçlarınız için web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Moloz Atma ve Hafriyat Ücreti

Kent yaşamına dair sürdürülebilir çözümler sunan Yikimcim.com’da kalite standartlarından ödün verilmeden sunulan Moloz Atımı ve Hafriyat Hizmeti, aynı zamanda uygun maliyet avantajına sahiptir. Bu noktadaki deneyim ve profesyonellik, Yikimcim.com’un iş kültürüne tezahür etmiş temel özelliklerden biridir.

Deneyimli ekipler ve gelişmiş makinelerle gerçekleştirilen Yikimcim.com Moloz Atımı ve Hafriyat Hizmetleri, zamandan olduğu gibi bütçeden de tasarruf sağlar.

Moloz Atımı ve Hafriyat ile ilgili daha detaylı bilgi için;